Hakkımızda

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile bu işi en iyi şekilde yapıyor ve müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

 

Sürekli olarak yenilik üreten ekibimiz AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünlerin üretilmesini sağlıyor. Standart konteynerdan büyük fabrika, şantiye konteynerlerine, tuvalet konteynerlerinden ev konteynerlerine kadar birçok ürün üretim alanımız içinde yer almaktadır. Buna ek olarak temel malzemelerimiz A sınıfı olduğu için ürünlerimiz uzun yıllar kullanıma uygundur.

 

Mükemmel işçilik ve kaliteli malzemeyi buluşturan firmamız sizlere en iyi Konteyner hizmetini sunmaktan gurur duyuyor.

 

Firmamızdan alacağınız ürünler ile siz de uzun yıllar dayanacak bir konteyner sahibi olabilirsiniz. Ürünlerimizin çeşitlerinin fazla olması sebebiyle ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmeniz kolaylaşıyor. Ayrıca müşteriye özel çözümler de sunuyoruz. Bu çözümlerimiz ile olmaz denilen ve piyasada bulunmayan, bulunması zor ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin tamamı çevreye karşı duyarlı ve çevre dostudur. Bu sayede alacağınız ürünler ile çevreye de katkı sağlayabilirsiniz.

 

Sakarya Erenler sınırları içerisinde bulunan firmamız Sakarya ve birçok çevre illerde hizmet sunmaktadır. Satış sonrası destek ile de her an müşterilerimizin yanındayız. Bir ürün alırken üründen ziyade hizmet aldığınızı size hissettirmek için yoğun çaba harcıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile tasarımdan montaja kadar her aşamada titizlikle çalışıyor ve size harika bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

 

Telefon numaralarımızdan bize 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca projelendirme için mail adresimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.


Whatsapp Destek

Müşteri Danışmanı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?